Žáci naší školy se pravidelně umísťují na předních místech v soutěžích.

Pro podrobnější informace z jednotlivých soutěží vyberte podkategorii.

 

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017 - SOUTĚŽE

Hra na klavír - soutěže zuš

jméno žáka

kat.

okresní kolo

krajské kolo

celostátní kolo

učitel

Musiolek Štěpán

0.

2.

-

-

Mathé

Dudová Kateřina

I.

1.P

2.

-

Schwarzová

Poghosyan Mane

I.

1.P

1.

-

Tyrliková

Lugschová Tereza

I.

2.

-

-

Dziadziová

Charwotová Světlana

II.

1.

-

-

Schwarzová

Kondziolková Patricie

II.

2.

-

-

Heinzová

Brzósková Tereza

II.

3.

-

-

Šobrová

Kampfová Vanesa

III.

2.

-

-

Heinzová

Onderková Karolína

III.

2.

-

-

Cechlová

Ptaková Veronika

IV.

1.

-

-

Mathé

Nowak David

V.

1.P

1.P

čestné uznání I.st.

Schwarzová

Zolich Joanna

V.

3.

-

-

Dziadziová

Strumpf Jan Edward

VI.

1.P

1.P

3.

Heinzová

Bojceňuková Bára

VI.

3.

-

-

Heinzová

Durčák Jakub

VII

1.P, abs.vítěz

1.P  

3.

Schwarzová

Hubáčková Eliška

VII.

2.

-

-

Mathé

Dvorská Kateřina

IX.

1.P

-

-

Cechlová

 Hra na smyčcové nástroje - soutěže zuš

jméno žáka

kat.

okresní kolo

krajské kolo

celostátní kolo

učitel

Švéda Adam

0.

2.

-

-

Linzerová

Dziadziová Markéta

II.

1.P

2.

-

Klímová

Poghosyan Ruzanna

II.

1.P

3.

-

Jeleň

Seriš Jakub

 

1.P

2.

-

Linzerová

Tomanek Jan – cbs.

IX.

1.P

2.

-

Jeleň

 

 Hra na kytaru - soutěže zuš

jméno žáka

kat.

Okresní kolo

krajské kolo

celostátní kolo

učitel

Bernacký Stanislav

0.a

1.

-

-

Bervic

Sobotková Rozárka

0.c

2.

-

-

Bervic

Kucharczyk René

I.

2.

-

-

Bervic

Kempný Jiří

V.

2.

-

 

Mutina

Szotkowski Jiří

V.

2.

-

 

Bervic

kytarové duo, Kváčalová, Kempný

II.kh

1.P

3.

-

Pawlas, Mutina

kytarové duo,

Sznapka, Szotkowski

II.kh

2.

-

-

Bervic

ostatní soutěže

soutěž - nástroj

jméno žáka

učitel

kat.

umístění

 

Stonavská Barborka,

komorní zpěv

Seriš, Semančík

  Šeinerová

A1.1

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lýsková, Serišová, Pawlitová

  Šeinerová

A1.4

1. a hlavní cena Stonavská Barborka

 

 

 

 

 

 

 

 

Lýsková, Serišová, Pawlitová, Dvorská

  Šeinerová

A1.4

1.

cena ředitele ČRo Ostrava

 

 

 

 

 

 

 

 

Slaninová, Juríková,

Hubáčková, Linhartová

  Šeinerová

A1.4

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocáb, Kočí

Šotkovský, Kučera

  Šeinerová

A4.2

AMT

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezinár. klavírní soutěž Benátky, Itálie

David Nowak

Schwarzová

I.C

2.

Jakub Durčák

Schwarzová

I.D

1.

Music Seasons

in Prague

Kondziolková Patricie

Heinzová

I.

stříbrná medaile

Pánek Filip

Heinzová

II.

bronzová medaile

Czapek Dorota

Heinzová

III.

bronzová medaile

Pianoforte per Tutti, Příbor

národní klavírní soutěž

Strumpf Jan Edward

Heinzová

6.

1.

Czapek Dorota

Heinzová

6.

3.

Bojceňuková Bára

Heinzová

7.

1.

Najder Anna

Heinzová

7.

3.

Pro Bohemia,

mezinárodní klavír. 

Kampfová Vanesa

Heinzová

II.

3.

Prague Junior Note                   

klavír

Strumpf Jan Edward

Heinzová

I.

3.

Múzy Leona Juřici, komorní hudba

Kváčalová, Kempný

Pawlas, Mutina

 

zlaté pásmo

Nová Konfrontace,

národní Ekn

Ježková Valentina Patr.

Řepiščák

I.

stříbrné pásmo

Kuchař Vojtěch

Novák

VI.

zlaté pásmo

Orszulik Przemyslaw

Králiček

VII.

zlaté pásmo

 

Golden Voices

of Monserrat, Španělsko

mezinár. soutěž. pěv. sborů

koncertní sbor Permoník, klasická hudba

1. cena

Juríková

koncertní sbor Permoník

folklórní hudba

1. cena

Juríková

Smíšený sbor Permoník duchovní hudba

1. cena

Juríková

Mužský komorní sbor

klasická hudba

1. cena

Škrabalová

Vokální trio

2. cena

Šeinerová

XXVI. celostátní soutěž DPS, Orlová

Přípravný sbor Permoník

1. kraj. kolo a postup na celost. přehlídku v Uničově

Juríková

 

VO – Múzy Ilji Hurníka, Háj ve Slezsku

  Blahuta Ondřej

zlaté pásmo

 Vilkusová

  Obrusníková Gabriela

zlaté pásmo

 Vilkusová

  Wawrzosová Ema

stříbrné pásmo

 Vilkusová

  Orszulíková Adéla

stříbrné pásmo

 Vilkusová

 

LDO

jméno žáka

okres

kraj

celostát.

učitel

Dětská scéna, recitace

Semančíková Eliška

2.P

účast

-

Semančíková

Kusáková Nikoleta

2.P

ocenění s postupem

účast

Semančíková

 

Semančík Jiří

1.P

ocenění bez postupu

-

Semančíková

 

Opartyová Anna

2.P

-

-

Semančíková

 

Czyžová Martina

1. P

ocenění s postupem

účast

Semančíková

 

Gil Ondřej

2.P

účast

-

Michlová

 

Kusák Tomáš

3.

 

 

Semančíková

 

Oláhová Klára

ČU

-

 

Semančíková

 

 

 

 

 

 

Wolkrův Prostějov, recitace

Procházková Tereza

1.P

3.P

účast

Semančíková

 

Pagáčová Nikol

2.P

Cena diváka

-

Semančíková

 

Konůpek Kryštof

3.

-

-

Semančíková

 

Wesolá Markéta

ČU

-

-

Semančíková